Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı !

Gerdanınızı Antik Gümüş Kaplama Kolyeler ile Süsleyin!

Date: 21.04.2022 17:43
Gerdanınızı Antik Gümüş Kaplama Kolyeler ile Süsleyin!

Tarzınızı Çağın Ötesine Taşımaya Ne Dersiniz?

Stiliniz ile günümüze bambaşka bir boyut kazandırmak, marjinal tarzınız ile tüm gözleri üzerinize çevirmek ve sizden yepyeni bir siz yaratmak mümkün. Nasıl mı? Antik Gümüş Kaplama Kolyeler ile...

Birbirinden farklı tasarımları ile küçük birer tamamlayıcı olan antik gümüş kaplama takılar, dokusu, rengi ve tasarımları ile kombinlerinizde büyük etkiler edecek ve aynada gördüğünüz o kişiye hayran olmanızı sağlayacaktır. Bu noktada, ezberlenen Takı Modellerinden oldukça farklı görünümlere sahip olan Zeydor takılar, sizleri büyülü bir görünüme davet ediyor. Peki sizler, bu büyülü dünyanın kapılarını aralamaya ve Zeydor kolyelerini çok daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Antik Gümüş Kaplama Liralı Tasarım Kolye

Eğer, Osmanlı’nın o muhteşem gösterişinden hoşlanıyor, tarihin o eski izlerini takılarınızda bulmak istiyorsanız, Antik Gümüş Liralı Tasarım Kolye tam size göre. Bu noktada, Zeydor kolye koleksiyonunda birçok farklı modelden oluşan bu kolyeler, tuğra baskılı onlarca liranın en göz alıcı halini sunuyor. Dilerseniz, sade şık bir elbise ile kombinleyebileceğiniz liralı tasarım kolyeyi, günlük kombinlerinizde de tercih ederek güçlü bir stil elde edebilirsiniz.

Antik Gümüş Kaplama Tasarım Taşlı Kolye

Kolyeye hoş bir hava kazandıran en nadide detaylardan biri olan taşlar, iddialı ve şık bir görünüm elde etmeniz için devrede. Renkli taşlara sahip olan Antik Gümüş Kaplama Tasarım Taşlı Kolye, antik gümüş ve taşın mükemmel uyumunu gözler önüne seriyor. Uzun zincirli yapısı ile boynunuza zarif bir görünüm sunan bu kolyeler, favorilerinizden olma konusunda bir hayli istekli.

Antik Gümüş Kaplama Fil Tasarım Kolye

Bereketin bir sembolü olan fil figürüne kolyelerinde sık sık yer veren Zeydor, Antik Gümüş Kaplama Fil Tasarım Kolye ile tarzınıza eşsiz bir dokunuş yapacaktır. Bu noktada, farklı boyutlara ve tasarımlara sahip olan fil figürlü kolyeler, en yalın kombinlerinizi bile gösterişli kılacaktır.

Antik gümüş kaplama kolyelerin kalitesi dokusunu hissetmek ve boynunuzu söz konusu kolyeler ile süslemek için Zeydor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...