Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı !

Hakkımızda

Takı ve aksesuar sektöründe 2005 yılından beri profesyonel başarılara imza atan takı tasarımcısı Kadriye Öztürk, bijuteri ve mücevher konusundaki deneyimlerini bir arada toplayarak 2019 yılında ZeyDor markasını hayata geçirdi. Özgün bir koleksiyona sahip olan Zeydor Accessories’in marka ismi Kadriye Öztürk’ün değerli iki çocuğunun isminden oluşmakta. 


Kendi bünyesinde el yapımı üretimlere ve orijinal tasarımlara yer veren ZeyDor Takı, İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan showroomundan Türkiye’nin her yerine ve dünyanın birçok ülkesine ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor.

Zeydor’un başarısının ve sürekli yükselişinin sırrı ise yüksek kalite anlayışında saklı. Üretimden satışa, satıştan teslimata kadar olan tüm süreçlerde mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, özgün tasarımlar ve sürekli yenilenen modellerle istikrarlı gelişimine devam ediyor.

Tasarımlarında Ay'ın en güzel yüzünü, tarihin en tozlu sayfalarını, sultanların saray bahçelerini, Bizans ve Osmanlı tarihinde başrolü üstlenen İstanbul'u, doğanın eşsiz zenginliğini, ağaçların şifasını, zamanın dinamizmini anlatan ZeyDor Accessories, kulağınıza kondurulan bir yaprakla, sessizce süzülerek boynunuzu saran bir yılanla, parmağınıza ışıltısını dokunduran yıldızla, bileğinizi donatan Osmanlı hikayeleriyle ruhunuzu kuşatıyor. Metale hayat veren ellerin ustalığında, her bir parça birçok anıyı canlandırıyor…


Bir parçayı eşsiz kılan nedir?

Onu biçimlendiren eller mi?

Yoksa onu zarafetle kuşatan hikayeleri mi?

Veya o parçaya ruhunu verenler mi?
 

Bizce her madde bir bütünü oluşturuyor. O bütünlük ise ZeyDor Accessories’in özgün koleksiyonu olarak hayat buluyor…

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...