Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı !
Loading...
Alt Kategoriler
Qualification
Fiyat Aralığı
-
Listeleme

Şahmeran

Yunan, Mısır, İran... Birçok farklı mitolojide geçen Şahmeran, yılan gövdeli ve insan başlı mitolojik bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. İsmini, akıllı ve iyicil olarak tanımlanan bu doğaüstü varlık olan Şahmeran’dan alan takılar, gizemli ve ihtişamlı görünümleri ile göz doldurmaya yetiyor. Birbirinden farklı pek çok modelden oluşan takılar, antik detayları ile dikkat çekmektedir.

Şahmeran Modelleri

Doğal taş, telkari, işleme ve lira modellerinin yanı sıra, üç yüzüğe sahip görkemli şahmeranlar ve tek yüzüklü zarif şahmeranlar Zeydor Accessories ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Her biri özel birer tasarım harikası olan söz konusu takılar, bileklik ve halhal seçeneklerine sahip.

Şahmeranlar, görsel açıdan oldukça ihtişamlı takılardır. Bundan dolayı, kombinlerinizi tamamlamak konusunda tek başlarına yeterli olan bu aksesuarlar, her daim şıklığınızı en üst seviyelere taşıyacaktır. Dilerseniz, günlük kombinlerinizde sade tasarıma sahip şahmeranlar ile görünümünüze küçük ama etkili bir detay katabilir, dilerseniz zengin tasarıma sahip Şahmeran Modelleri ile iddialı bir imaj çizebilirsiniz. Katılacağınız özel davetlerde ve organizasyonlarda tercih edeceğiniz Şahmeran Bileklikler, tüm gözleri üzerine çevirmeniz konusunda sizlere destek olacaktır.

Her bedene uyum sağlayan yapıları ve her tarza hitap eden tasarımları ile söz konusu şahmeranlar, zamak metaldan üretilmiş olup kurşun ve nikel içermemektedir. Bu yönüyle, kararma yapmayan ve uzun bir kullanıma sahip olan şahmeranlar, aynı zamanda antialerjik olmasıyla sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Bunların yanı sıra, göz alıcı tasarımlara sahip şahmeranlarınızın parlaklığını koruması için su ve parfüm temasından kaçınmaya özen göstermelisiniz.

Zeydor’la Sıra Dışı Stillere İmza Atın

Nitelikli malzemelerle üretilen ve alışılmışın dışında tasarımlara sahip Zeydor takı çeşitleriyle şıklığın anahtarı şimdi ellerinizde. Aklınızdakine en yakın modellere imza atan Zeydor.com, takı fiyatları konusunda da beklediğiniz çözümleri sunmaya gayret ediyor.

Zevkinize hitap edecek birbirinden farklı pek çok şahmerana Zeydor online mağazamızdan ulaşabilir, Şahmeran Fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcı dostu site tasarımı ile aradığınız tasarım şahmeranlara sahip olmak parmaklarınızın ucunda! Alışveriş deneyimlerinizi keyifli ve güvenli hale getirecek ödeme bilgilerinizi koruyan güvenlik protokolü, uygun taksit oranları ve hızlı kargo gibi avantajlar da sizleri bekliyor.

 

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...