Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı !

Zeydor Setlerimizi Keşfettiniz Mi?

Date: 21.04.2022 17:44
Zeydor Setlerimizi Keşfettiniz Mi?

Görsel Bütünlüğün Zirvesi...

Bazen bazı aksesuarlar tek başlarına bir anlam ifade etmez, hatta öyle ki göze bile çarpmadan kombininizin içerisinde kaybolup giderler... Ne o büyülü görünümleri ne de hoş detayları kalır geriye. Böyle durumlarda, bu tarz takıları başka takılarla bir araya getirmek ve ortaya gerçekten estetik bir bütünlük çıkarmanız konusunda oldukça doğru bir hamle olacaktır.

Bu noktada, şıklığınızı tamamlayacak ve görünümünüzü kusursuz kılacak takılar, Zeydor Accessories ayrıcalığı ve kalitesi ile beğeninize sunuluyor. Kolye, küpe, bileklik, şahmeran ve yüzüğün farklı kombinasyonlarından oluşan Zeydor Setler, estetik bir duruş sergilemeniz için iş birliği içerisinde. Birbirinden farklı pek çok modelden oluşan bu setler ile ayrı ayrı takıları kombinlemek için çok fazla düşünmenize gerek yok. Zira, Zeydor bunu sizin için çoktan düşündü bile. O halde gelin, zevkinize ve tarzınıza hitap edecek p seti birlikte seçelim...

Zeydor Setleri ile Tarzını Ortaya Koy!

Gümüş kaplama ve altın kaplama ile iki farklı çeşitte takının bir araya geldiğini setler, ihtişamlı tasarımıyla göz doldurmaya yetiyor. Antik modelleri ile Osmanlı, Roma, Mısır gibi uygarlıkların takılarını günümüze uyarlayan Zeydor, modern tasarıma sahip modelleri ile ayrı ayrı stillere sesleniyor. El yapımı Pirinç Takıların yanı sıra, otantik desenler ve çeşitli figürlerin yer aldığı setlerde, lira, çiçek ve ağaç deseni, mitolojik yılan ve geometrik detaylar ön plana çıkıyor. Bu noktada, dilerseniz kolye, bileklik ve küpeden oluşan 3’lü Setler ile tam anlamıyla görsel bütünlük sağlayabilir, dilerseniz de sadece kolye yüzük ya da kolye ve bileklikten oluşan 2’li setler ile sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Set Takılar ile Kombin Nasıl Yapılır?

Günlük yaşamda hem yalın hem de gösterişli kombinlerinize uyum sağlayacak ve eşsiz birer tamamlayıcı olacak söz konusu setler, bir kadının kesinlikle sahip olması gereken takılar arasında yerini alıyor. Sade bir tişört veya bluzla rahatlıkla kullanabileceğiniz modern tasarıma sahip setlerin yanı sıra, en şık ve parçalarınıza da fazlasıyla yakışacak olan Set Modelleri, yapacağınız her kombine özgün bir stil kazandırmaya hazır.

Zeydor setlerini incelemek ve satın almak için Zeydor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...