Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı ! Tüm Ürünlerde %20 İndirim Fırsatı !

Antik Çağlara Kısa Bir Yolculuk Yapmaya Ne Dersiniz?

Date: 21.04.2022 17:44
Antik Çağlara Kısa Bir Yolculuk Yapmaya Ne Dersiniz?

Çok Boyutlu Takılarla Çok Boyutlu Stiller...

Çağın çok daha ötesine geçmeniz mümkün. Nasıl mı?
Antik Mısır, Antik Yunan, Antik Roma, Osmanlı, İran... Sıra dışı tasarımlarıyla farklı uygarlıklardan izler taşıyan Antik Gümüş Kaplama Takılarla... Stilinize bambaşka bir yön verecek söz konusu takılar, sizleri kalıpların dışına çıkmaya, kendi tarzınızı ortaya koymaya ve ve antik çağlara kısa bir yolculuk yapmaya davet ediyor! O halde, antik gümüş kaplama takılar arasında size hitap edeni seçmeye hazırlanın. Zira, Zeydor Accessories geniş ürün yelpazesi ile çoktan hazır.

İhtişamın Adı: Kleopatra Kolye

Güzelliği ve zekasıyla tarihteki en güçlü kadınlardan Mısır Kraliçesi Kleopatra, sadece güzelliği ve zekası ile değil, gösterişli takılarıyla da tüm gözleri kendisine çevirmiştir. Sadece yaşadığı dönemde değil günümüzde de oldukça popüler olan Kleopatra’nın takıları, pek çok modele esin kaynağı olmaya devam ediyor. Bu noktada, zamar metalden üretilen onlarca liranın bir arada kullanılmasıyla, özel birer takı olan Kleopatra Kolye, ihtişamlı tasarımı ile büyüleyici bir görünüme sahip. Çok boyutlu bir stil için alternatifleriniz arasında yerini alan söz konusu kolye, en sade kombinlerinizin bile göz kamaştırıcı olmasını sağlayacaktır.

Mitolojik Bir Öge: Şahmeran

Birçok farklı mitolojide geçen Şahmeran, yılan gövdeli ve insan başlı mitolojik bir karakter olarak karşımıza çıkmaktadır. İsmini, akıllı ve iyicil olarak tanımlanan bu doğaüstü varlık olan Şahmeran’dan alan takılar, gizemli ve görkemli tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Şahmeranlar, görsel açıdan oldukça dikkat çeken takılardır. Bundan dolayı, kombinlerinizi tamamlamak konusunda tek başlarına yeterli olan bu aksesuarlar, her daim şıklığınızı en üst seviyelere taşıyacaktır.

En Eski Sanatlardan: Osmanlı İşleme

İnce ince işlenmiş detayları ile köklü bir kültürün sembolü haline gelen Osmanlı işleme, sizlere geçmişe çıkan bir kapı açıyor. Bu noktada, Osmanlı İşlemeli Kare Tasarım Kemer çağlar arası yolculuğunuzda sizlere eşlik etmeye hazır. Elbise ve pantolonlarınızla birlikte kullanabileceğiniz söz konusu kemer, günlük stilinize bambaşka bir dokunuş yapacaktır.

Farklı uygarlıkların izlerini üzerinde taşıyan takılara Zeydor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Loading...